Firma

     

     Już od 1989 roku wraz z centralą SISO Denmark budujemy i promujemy markę SISO w Polsce. Wieloletnia działalność w branży akcesoriów meblowych, szklarskich i budowlanych, pozwoliła nam zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów. Naszymi odbiorcami i zarazem partnerami są producenci mebli, firmy handlowe, hurtownie, sklepy, zakłady szklarskie i wiele innych. Duża wciąż powiększająca się baza zadowolonych, stałych odbiorców jest naszym największym sukcesem i motywacją do ciągłego rozwoju na rzecz klientów.

     
     W swojej codziennej pracy kierujemy się podstawowymi zasadami etyki handlowej, jesteśmy elastyczni, staramy się dostosowac do aktualnych potrzeb rynku i wymagań klientów. Udzielamy szerokiego wsparcia, w postaci materiałów technicznych, reklamowych, katalogów, wzorów jak również szkoleń produktowych. Duża powierzchnia magazynowa aktualnie wynosząca 2000m2 pozwala nam na realizacje zamówień w ciągu 24 godzin. Pracujemy z największymi i niezawodnymi firmami kurierskimi w Polsce i za granicą. Realizujemy również zamówienia na nietypowe produkty w ścisłej współpracy z zamawiającym. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania handlowe i staramy się prowadzić jak najbardziej korzystną politykę cenową dla naszych kontrahentów.

     Mocną stroną naszej firmy są ludzie, posiadamy wiedzę o oferowanych produktach i doświadczenie z wieloletniej praktyki, ale przede wszystkim lubimy to co robimy a zadowoleni klienci są naszą największą motywacją. Pracujemy w zgranym zespole i opinia każdego z nas jest ważna. Rozwój i sukces firmy jest naszym wspólnym sukcesem. 

     Dziękujemy i zapraszamy do współpracy ... 

 
         Zespół SISO-POL
 
 
 

Produkty na specjalne zamówienie i wyłączność

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty produkcyjnej na produkt, który szukasz

Czytaj dalej

Oferta hurtowa

Chcesz zamawiać więcej i taniej ?

Zostań naszym partnerem handlowym

Czytaj dalej