Firma

     

    

        Już od 1989 roku wraz z SISO Denmark budujemy i promujemy markę SISO w Polsce. Wieloletnia działalność w branży akcesoriów meblowych, szklarskich i budowlanych pozwoliła nam zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów. Naszymi odbiorcami i zarazem partnerami są producenci mebli, oddziały technologiczne, firmy handlowe, hurtownie, sklepy, zakłady szklarskie i wiele innych. Duża, wciąż powiększająca się baza zadowolonych, stałych odbiorców jest naszym największym sukcesem i motywacją do ciągłego rozwoju na rzecz klientów.

        W swojej codziennej pracy kierujemy się podstawowymi zasadami etyki handlowej. Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować do aktualnych potrzeb rynku oraz wymagań klientów. Udzielamy szerokiego wsparcia w postaci materiałów technicznych, reklamowych, katalogów, wzorów, a także szkoleń produktowych.

        Duża powierzchnia magazynowa, aktualnie wynosząca 2000 m2, pozwala nam na realizację zamówień w ciągu 24 godzin. Pracujemy z największymi i jednocześnie niezawodnymi firmami kurierskimi w Polsce i za granicą. Wykonujemy również zamówienia na nietypowe produkty w ścisłej współpracy z zamawiającym. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania handlowe. Potrafimy myśleć nieszablonowo i rozwiązywać niestandardowe problemy. Poza tym staramy się prowadzić jak najbardziej korzystną politykę cenową dla naszych kontrahentów.

        Mocną stroną naszej firmy są ludzie. Posiadamy szeroką wiedzę o oferowanych produktach, wynikającą z wieloletniego doświadczenia. Pracujemy w zgranym zespole, w którym opinia każdego z nas jest ważna. Lubimy to, co robimy, a zadowoleni klienci są naszą największą motywacją. Zdajemy sobie sprawę, że pracujemy nie tylko nad rozwojem naszej firmy, ale przede wszystkim nad wspólnym sukcesem, naszym i naszych klientów oraz kontrahentów.


Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

 

 
         Zespół SISO-POL
 
 
 

Produkty na specjalne zamówienie i wyłączność

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty produkcyjnej na produkt, który szukasz

Czytaj dalej

Oferta hurtowa

Chcesz zamawiać więcej i taniej ?

Zostań naszym partnerem handlowym

Czytaj dalej