SISO Denmark

 Wysokiej jakości akcesoria do mebli i szkła

SISO Denmark to renomowany producent akcesoriów meblowych i budowlanych. Firma powstała w 1956 roku w Danii i oferuje swoje produkty na całym świecie. W ciągu tak długiego okresu działalności, skupiła swoją uwagę na rozszerzaniu swojej oferty handlowej, tak żeby móc sprostać  zwiększającym się potrzebom przemysłu meblarskiego. Głównym mottem przyświecającym SISO jest " Służyć klientom najlepszymi rozwiązaniami przy zachowaniu optymalnej ceny " Kładziony wysoki nacisk na jakość oferowanych produktów, przekłada się na zadowolenie i zufanie odbiorców na calym świecie.


W ostatnich dziesięciu latach firma wprowadziła wiele patentów, można tu wspomnieć o serii do szkła PASSION oraz systemach łączenia CLICK CATCH i SURF. Rozwinęła również współpracę ze znanym  duńskim designerem Jesperem Molerem Hansenem, co zaowocowało licznymi nowatorskimi produktami i niespotykanym wzornictwem. Można tu wymienić: przepusty do kabli SALSA, WIRE-POD jak również zamki serii MILLENIUM.

W Polsce SISO Denmark jest obecne wraz z generalnym dystrybutorem SISO-POL już od 22 lat. Przez ten długi okres wspólnie, z powodzeniem  budujemy i promujemy markę SISO. Nasze akcesoria dostępne są w dużej sieci przedstawicieli handlowych na terenie całego kraju. To właśnie zadowoleni i zaufani partnerzy są naszym największym sukcesem i mobilizacją do ciągłego rozwoju.

Dziękujemy i zapraszamy Państwa do współpracy ... 50 lat tradycji SISO zobowiązuje...

Produkty na specjalne zamówienie i wyłączność

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty produkcyjnej na produkt, który szukasz

Czytaj dalej

Oferta hurtowa

Chcesz zamawiać więcej i taniej ?

Zostań naszym partnerem handlowym

Czytaj dalej