QuickClick

 

Rewolucyjny system ślizgaczy niemieckiej firmy WAGNER - QuickClick.

Jest pierwszym systemem do przesuwania i zabezpieczenia mebli z wymiennymi wkładkami. Wkładki możesz dowolnie dostosować do danej okładziny podłogowej i własnych potrzeb. Możesz je wymieniać w meblach wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, w dowolnym momencie, bez specjalistycznych narzędzi. Wystarczy jedno kliknięcie i gotowe !

 

Zalety systemu QuickClick

Jest trwale przymocowany, dzięki czemu chroni nogę meblową i pozwala bezpiecznie przesuwać mebel po dowolnym rodzaju podłogi.. delikatnie, bezpiecznie i ostrożnie.

Części systemu QuickClick są dostępne w różnych rozmiarach, kolorach i kształtach. W wariantach SOFT, ULTRASOFT, NATURAL, SUPER, HYPER lub STOP

System QuickClick jest przemyślanym i oryginalnym rozwiązaniem, dzięki czemu pozwala zaoszczędzić nasz cenny czas, wysiłek i koszty. Zapewnia optymalną trwałość mebli, podłóg, komfort użytkowania i co ważne zachowuje ich wartość.

QuickClick jest wykonany tylko z najwyższej jakości materiałów, przetestowany pod względem trwałości i bezpieczeństwa, jest opatentowany i często nagradzany międzynarodowymi nagrodami za jakość i wzornictwo.

 

 

Oryginalne rozwiązanie QuickClick

 


Odwieczny problem..

Doświadczamy tego na codzień. Meble typu krzesła, sofy, stoły, stoliki są często przenoszone lub przesuwane. Skutkuje to widocznymi uszkodzeniami mebli, podłóg i wykładzin podłogowych. Towarzyszą temu głośne i denerwujące dźwięki. Standardowe, dostępne na rynku ślizgacze zapewniają jedynie krótkotrwały środek zaradczy: odpadają, odklejają się, szybko zużywają co powoduje, że możemy łatwo i nie zwracając przy tym uwagi uszkodzić meble i podłogi.

Mamy na to inteligentne rozwiązanie !

Oryginalne i opatentowane rozwiązanie nazywa się QuickClick - to pierwszy system ślizgaczy i stopek z wymiennymi wkładami. Wyróżniającym elementem systemu jest podstawa przymocowywana raz do mebla, która stanowi bazę dla różnych wkładek, ślizgaczy i stoperów. Możemy je wybierać zgodnie z przeznaczeniem i zmieniać w dowolnym momencie na inne, poprzez szybkie wciśniecie - kliknięcie, co ważne bez specjalnego narzędzia. Ten system ochroni meble i podłogi na zawsze..

 

 

System QuickClick

Jest genialny i zarazem bardzo prosty...

Jak to działa - przymocuj podstawę bazową do mebla, następnie wybierz odpowiednią wkładkę do danej podłogi. Może to być ślizgacz ułatwiający przesuwanie po podłodze lub na przykład utrzymujący krzesło w swoim miejscu, wybór należy do Ciebie jaki typ chcesz zastosować. Wystarczy wcisnąć ślizgacz w podstawę i gotowe !
Rozwiązanie z " kliknięciem " pozwala na wymianę ślizgacza bardzo szybko i w dowolnym momencie, bez specjalistycznego narzędzia. Za każdym razem kiedy zmieniamy podłogę, panele, parkiet lub wykładzinę możemy szybko zmienić ślizgacz w meblu. System jest: wygodny, szybki, bezpieczny i niezwykle estetyczny !

 

 

 

Właściwości systemu QuickClick

Ochrona mebli i podłóg to podstawa...

System QuickClick składający się z dwóch części to ochrona dla mebli i podłóg.. Zawsze wybieramy podstawę bazową dopasowana do mebla i wkładkę, ślizgacz odpowiedni dla danej podłogi. Łączymy dwa elementy i gotowe - QuickClick..

Quickclick: podstawa, część bazowa..

Części bazowe są dostępne w wielu rozmiarach, z możliwością różnego montażu, na przykład: do wkręcania, do przyklejania, do wciskania lub do wkładania. Wykonane są z najwyższej jakości tworzywa, odpornego na bardzo duże obciążenia i uszkodzenia mechaniczne. Dostępne w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach - możemy je dobrać praktycznie do każdego mebla dostępnego na rynku..

QuickClick: wymienne ślizgacze i stopki..

Wkładki dostępne są z różnego materiału, o różnych kształtach i rozmiarach, zawsze dopasowane do danej podłogi i wybranej części bazowej. Wkładki systemu umożliwiają delikatne i bezszelestne przesuwanie mebli, sof i itp. zapewniając przy tym ochronę wszelkiego rodzaju podłóg i wykładzin. Odpowiednio dobrane ślizgacze mogą również zapobiegać ślizganiu się mebli.. wybór należy do użytkownika.

 

 

Rodzaje wkładek

Wkładka ULTRASOFT ( Super miękka )


Materiał : wykonana jest wysokogatunkowej puszystej wełny, która zapewnia wyjątkowo niski poziom hałasu. Połączenie wełny z częścią tworzywową wykonywane jest na etapie odlewania, poprzez wtapianie elastycznego tworzywa, bez użycia kleju. Takie opatentowane połączenie zapewnia wyjątkową stabilność i wytrzymałość na obciążenia.

Obszar zastosowania: jest idealna do wszystkich wrażliwych okładzin podłogowych takich jak: parkiet, laminat, marmur lub płytki ceramiczne.

Wkładka SOFT ( Miękka )


Materiał: wykonana jest z filcu wełnianego. Połączenie filcu z częścią tworzywową wykonywane jest na etapie odlewania, poprzez wtapianie elastycznego tworzywa, bez użycia kleju. Takie opatentowane połączenie zapewnia wyjątkową stabilność i wytrzymałość na obciążenia.

Obszar zastosowania: jest idealna do wszystkich wrażliwych okładzin podłogowych takich jak: parkiet, laminat, marmur lub cienkie płytki ceramiczne.

 
Wkładka NATURAL

Materiał: wykonana z filcu odpornego na ścieranie, wyjątkowo trwała. Połączenie filcu z częścią tworzywową wykonywane jest na etapie odlewania, poprzez wtapianie elastycznego tworzywa, bez użycia kleju. Takie opatentowane połączenie zapewnia wyjątkową stabilność i wytrzymałość na obciążenia.

Obszar zastosowania: jest idealna do wszystkich twardych, gładkich powierzchni takich jak płytki, kamienie naturalne, mozaiki, podłogi PCV, linoleum lub deski z naturalnego drewna.

Wkładka HYPER

Materiał: wykonana z wyjątkowo gładkiego, termoplastycznego tworzywa, ma najlepsze właściwości ślizgowe.

 
 

 

Obszar zastosowania: idealna do wszystkich miękkich, mocnych lub szorstkich powierzchni podłogowych takich jak: dywany, wykładziny hotelowe, filc, korek, podłogi betonowe lub metal.


 
Wkładka SUPER


Materiał: wykonana z najnowocześniejszego tworzywa P.O.M. Posiada wyjątkowe właściwości ślizgowe.
Tworzywo P.O.M. jest stosowane w przemyśle kosmicznym.

Obszar zastosowania: idealna do wszystkich miękkich, szorstkich powierzchni podłogowych takich jak: dywany, wykładziny hotelowe, korek, filc, podłogi betonowe lub metal.

Wkładka STOP

Materiał: wykonana z antypoślizgowego materiału, wyjątkowo wytrzymały, nie ślizga się na żadnych gładkich podłogach.

 

Obszar zastosowania: zapewnia bezpieczeństwo z efektem zatrzymania, anty poślizgu na wszystkich gładkich i śliskich podłogach takich jak: marmur, płytki ceramiczne, gresowe, kamień naturalny, podłogi drewniane i laminowane.

Wkładka BLACK

Materiał: wykonana ze specjalnego tworzywa odpornego na warunki atmosferyczne i temperaturę, o wysokich właściwościach ślizgowych.

Obszar zastosowania: wyjątkowo wytrzymały i trwały materiał pozwala na stosowanie ślizgów do różnych podłóg, szczególnie w warsztatach, na tarasach, balkonach itp. Można stosować zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szczgólnie polecany do mebli ogrodowych.

Wkładka EXTREME

Materiał: wykonana z wyjątkowo wytrzymałego polimeru, posiada optymalne właściwości ślizgowe na nierównomiernych powierzchniach.

Obszar zastosowania: jest idealna do wszystkich twardych i nierównych powierzchni podłogowych, szczególnie na zewnątrz pomieszczeń, takich jak kostka brukowa, beton itp.

 

QuickClick DUO

Zasada 2w1 - po prostu odwróć!

"QuickClick DUO" jest wyjątkowy. Dzieje się tak, ponieważ jest to pierwszy odwracalny szybowiec do mebli i działa jako rozwiązanie 2w1: wkładka ślizgowa z podwójnym zabezpieczeniem dla solidnych, miękkich podłóg i wrażliwych, twardych podłóg. Wykorzystanie jest szybkie i łatwe: w przypadku wymiany podłogi, np. sol. od dywanu po parkiet, wkładkę DUO można obracać tak często, jak jest to wymagane i bez specjalnego narzędzia: po prostu kliknij, przekręć i kliknij ponownie!

 

 
QuickClick DUO to system klasy PREMIUM

Optymalizuje właściwości wszystkich mebli, które możemy przesuwać i przenosić w inne miejsca np: krzesła, taborety, meble wypoczynkowe, sofy i fotele. Zapewnia wygodne i łatwe przesuwanie mebli chroniąc przy tym podłogi przed zarysowaniem. Dzięki efektowi pochłaniania hałasu zapewnia odpowiednią akustyke pomieszczeń.

QuickClick DUO składa się z dwóch komponentów, czyli spełnia dwie funkcje..

Zestaw stanowi część bazowa, która jest przymocowywana do spodu mebla np: nóżki meblowej. Do tego dobieramy wkładkę DUO, która łączy w sobie dwa nierozłączne materiały po obu stronach. Z jednej strony puszysty filc wełniany chroniący podłogi drewniane typu parkiet lub laminaty, natomiast po drugiej stronie specjalne tworzywo przeznaczone do podłoży miękkich typu dywany.

QuickClick DUO to nowoczesne rozwiązanie, które otrzymało dużo prestiżowych nagród i wyróżnień.

Ten inteligentny i funkcjonalny system jest produkowany w całości w Niemczech z najwyższej jakości materiałów. Otrzymał wiele międzynarodowych nagród takich jak: " Interior innovation award " , " IF product design award " ; " Focus Open " i wiele innych..

 

 

 
 

Innowacja

QuickClick oznacza postęp

Zmieniające się wymagania użytkowników codziennie stawiają nowe wyzwania dla systemu i jego komponentów. W ten sposób oryginalny pomysł w 8 częściach stał się złożoną ofertą produktów. Szybki wzrost potwierdza sukces tego unikalnego rozwiązania. Poniżej przedstawiamy kilka pionierskich rozwiązań z systemu "QuickClick":

QuickClick "Tandem UNO"

Masywne poślizgnięcia zakłócają elegancję filigranowych bazowych krzeseł i często nie zapewniają satysfakcjonującej ochrony delikatnych podłóg. Jest to stały problem projektantów i producentów mebli i ciągła irytacja dla użytkowników. Nowy QuickClick "Tandem UNO".

 

QuickClick "SMART"

QuickClick SMART jest tak łatwym w użyciu, jak wszechstronnym i jednocześnie ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego rodzaju podłóg. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo zamontować rurowe stalowe krzesła z wyposażeniem chroniącym podłogę: SMART zapewnia wiele zastosowań i dzięki temu jest niezwykle elastyczny w użyciu.

 

QuickClick LOUNGE

Idealnie nadaje się na sofę, kanapę itp.: QuickClick "Lounge" to nowatorski komponent meblowy, który pozwala na wygodny i cichy ruch mebli tapicerowanych na wszelkiego rodzaju podłogach. Podstawowy element "Lounge" jest wyposażony w dwustronną wkładkę ślizgową "Duo".
 

QuickClick CONNECT

Nowatorskie złącze rzędowe QuickClick "Connect" to element ślizgowy i łączący: umożliwia szybkie i łatwe bezpieczne połączenie krzeseł z krzesłami układającymi w stos i jednocześnie zapewnia 100% ochronę podłogi.
 

QuickClick SILENCER-SLIM

SLIM łączy w sobie zalety dodatkowych korzyści dla współczesnego wzornictwa mebli. Jego cechą główną i wyróżniającą jest minimalna wysokość, która wynosi maksymalnie 4mm. Sama konstrukcja ślizgaczy SLIM jest praktycznie niewidoczna. 
 

QuickClick EQUALIZER

To nowatorskie rozwiazanie do stosowania na nierównych podłogach najczęściej z płytek lub kamienia naturalnego. Ze względu na ciężar własny mebli lub ciężar osoby siedzącej na krześle, podkładka EQUALIZER automatycznie równoważy nierówności powierzchni, wyrównuje i stabilizuje meble w pozycji poziomej, a tym samym zapewnia stabilną pozycję. 

Produkty na specjalne zamówienie i wyłączność

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty produkcyjnej na produkt, który szukasz

Czytaj dalej

Oferta hurtowa

Chcesz zamawiać więcej i taniej ?

Zostań naszym partnerem handlowym

Czytaj dalej