Ślizgacz poziomujący JUSTUS SLIM - tylko 4mm wysokości.

2

Ślizgacz poziomujący JUSTUS SLIM, nowe rozwiązanie z innowacyjnego systemu QuickClick firmy Wagner, łączy w sobie zredukowaną konstrukcję z dobrze przemyślaną funkcją. W porównaniu z często dwukrotnie większymi, standardowymi regulowanymi nogami, prawie niewidoczny ślizg poziomujący jest inteligentną alternatywą, ponieważ wyróżnia się nie tylko wyglądem i lekkością, ale także technologią i zastosowaniem.

 

 

Nowo zaprojektowana technologia wtykowa w element bazowy JUSTUS SLIM umożliwia wyjątkowo stabilne połączenie pomiędzy śrubą poziomującą a uchwytem ślizgowym. Ponadto sześciokątne wgłębienie na gniazdo w górnej i dolnej części ślizgacza umożliwia łatwe wkręcenie, jak również optymalną regulację wysokości mebla; do regulacji od góry lub od dołu, w zależności od mebla, wystarczy prosty klucz imbusowy. Kompatybilna nasadka ślizgowa QuickClick, którą można kliknąć, dopełnia JUSTUS SLIM. Rezultat: przy minimalnej całkowitej wysokości wynoszącej zaledwie 4mm, komponent premium umożliwia precyzyjne poziomowanie mebli i przedmiotów, takich jak ścianki działowe czy kredensy.

Do dyspozycji są trzy odmiany JUSTUS SLIM. Wszystkie mają wyjątkowo filigranową średnicę wynoszącą zaledwie 20mm. Opcjonalnie dostępne są ze śrubami poziomującymi w rozmiarach M6x25, M8x25 lub M10x25. Dopasowanie nakładek ślizgowych z różnymi właściwościami materiału zapewnia nowatorskiej stopce poziomującej najlepsze właściwości ślizgowe na wielu różnych powierzchniach podłogowych. Nasadka ULTRASOFT SLIM z delikatnego filcu wełnianego, na przykład: chroni wrażliwe powierzchnie podłogowe, takie jak parkiet lub laminat, przed zadrapaniami i prążkami. Inną odmianą nasadki jest HYPER SLIM, który jest wykonany z wysoce przesuwnego specjalnego tworzywa sztucznego; idealnie nadaje się do wygodnego poruszania się po miękkich, wytrzymałych podłogach, takich jak dywan, wykładziny lub korek. Do miejsc publicznych zalecamy nakładkę SYNO, bardzo wytrzymałą i odporną na wodę.

 

 

 

Produkty na specjalne zamówienie i wyłączność

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty produkcyjnej na produkt, który szukasz

Czytaj dalej

Oferta hurtowa

Chcesz zamawiać więcej i taniej ?

Zostań naszym partnerem handlowym

Czytaj dalej